Biuletyn Europejski nr 9 (2014)

Biuletyn Europejski nr 9 (2014)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_969_2014_r.pdf
Rozmiar pliku:
429.91 KB
Opis:
W tym numerze Biuletynu zaprezentowano aktualności dotyczące Unii Europejskiej, artykuły na następujące tematy: Komisja Junckera, Tusk szefem Rady Europejskiej, Programowanie jest łatwe!, Ruszają przesłuchania kandydatów, Razem przeciw bezrobociu, Erasmus daje przewagę, Praca, mobilność, migracja, Wsparcie dla nowoczesnych, Obietnica UE, Europejska przestrzeń badawcza, Wzmocnione sankcje wobec Rosji, Konkurencyjny przemysł Unii, Miliardy na transport w UE, Edukacja dla przyszłości UE, Europa przyjazna dla firm. Ponadto, zamieściliśmy informacje o aktualnie trwających konkursach ogłoszonych m.in. przez PARP, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości. Można w nim znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych. Na końcu numeru został zaprezentowany projekt pt.: Modernizacja, konserwacja oraz digitalizacja obiektów zabytkowych siedziby głównej Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta w Warszawie.