Biuletyn Europejski nr 6 (2016)

Biuletyn Europejski nr 6 (2016)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_690_2016_r.pdf
Rozmiar pliku:
464.72 KB
Opis:
W tym numerze zaprezentowano aktualności dotyczące Unii Europejskiej, a także artykuły na następujące tematy: Narada bez Wielkiej Brytanii, EU Aid Volunteers, Konsultacje o rozwoju, Londyn bez komisarza, Oświadczenie Przewodniczących Unii Europejskiej, Strategia wobec Chin, Miliardy na transport, Usprawnić azyl, Przeciw radykalizacji, Inwestycje w umiejętności, Kulturalna strategia, Integracja i praca, Dzielimy gospodarkę uczciwie!. Ponadto, zamieściliśmy informacje o także o aktualnie trwających konkursach ogłoszonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa Mazowieckiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W Biuletynie można także znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych. Na końcu numeru został zaprezentowany projekt pn. " Zarządzanie mnogością miejskich źródeł danych – VaVeL".