Biuletyn Europejski nr 5 (2017)

Biuletyn Europejski nr 5 (2017)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_05101_2017_r.pdf
Rozmiar pliku:
138.8 KB
Opis:
W tym numerze zaprezentowano aktualności dotyczące Unii Europejskiej, a także artykuły na następujące tematy: Debata o obronności; Mieszkania z finansowaniem; Integracja poprzez pracę; Czyste kąpieliska w UE; Semestralne rekomendacje; Mandat do Brexitu; Cyberwspółpraca na rzecz bezpieczeństwa; Relokacje i przesiedlenia: apel do Polski; Trudniejszy handel kością słoniową; Nowa komisarz z Bułgarii; Wzrost w stałym tempie; Bezpieczny rynek cyfrowy; Europejska szansa dla polskich badań ; Erasmus Mundus – podwójne magisterium. Ponadto, zamieściliśmy informacje o także o aktualnie trwających konkursach ogłoszonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa Mazowieckiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W Biuletynie można także znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych. Na końcu numeru został zaprezentowany projekt pn. „Rozwój sieci tras rowerowych Warszawy w ramach ZIT WOF – etap I”.