Biuletyn Europejski nr 4 (2017)

Biuletyn Europejski nr 4 (2017)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_04100_2017_r.pdf
Rozmiar pliku:
136.61 KB
Opis:
W tym numerze zaprezentowano aktualności dotyczące Unii Europejskiej, a także artykuły na następujące tematy: Nowy wymiar Europy; Zrównoważone życie Europejczyka; Filar praw socjalnych; Roaming już nie będzie straszyć; Ekologiczne i elektroniczne; Mali migranci ze szczególnym wsparciem; Regiony ze wsparciem; Tablica sprawiedliwości; Wakacje przez internet nie zawsze tańsze; Bezpieczniejsze wyroby medyczne; Europa Nostra 2017: nagroda dla POLIN. Ponadto, zamieściliśmy informacje o także o aktualnie trwających konkursach ogłoszonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa Mazowieckiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W Biuletynie można także znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych. Na końcu numeru został zaprezentowany projekt pn. Rozbudowa i adaptacja Fortu Sokolnickiego na potrzeby placówki kultury – Centrum Sztuki ".