Biuletyn Europejski nr 2 (2018)

Biuletyn Europejski nr 2 (2018)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_21102018_r.pdf
Rozmiar pliku:
120.76 KB
Opis:
W tym numerze zaprezentowano aktualności dotyczące działalności Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, Unii Europejskiej, a także artykuły na następujące tematy: Right2Water - z inicjatywy obywateli, Konsumenci i media społecznościowe, Koniec z geoblokowaniem, Budżet z perspektywą, Uzasadniona pomoc państwa, Obronność inspiruje naukowców, Miasta 2.0, Unia dla Bałkanów Zachodnich, Ekspansja gospodarki UE, #SayNoStopVAW, Eurobarometr 88: Polacy w Unii – umiarkowani optymiści,Skuteczna Europa: Komisja przedstawia pomysły na bardziej skuteczną Unię Europejską. W Biuletynie można także znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych, a także informacje na temat warsztatów i szkoleń. W najnowszym numerze biuletynu zawarliśmy informację dotyczącą ogłoszonych konkursów w Regionalnym Programie Województwa Mazowieckiego 2012-2020. Ten numer kończą informacje dotyczące działań realizowanych przez miasto st. Warszawę przy wsparciu funduszy europejskich - projekt termomodernizacji warszawskich budynków.