Biuletyn Europejski nr 2 (2017)

Biuletyn Europejski nr 2 (2017)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_0298_2017_r.pdf
Rozmiar pliku:
360.38 KB
Opis:
W tym numerze zaprezentowano aktualności dotyczące Unii Europejskiej, a także artykuły na następujące tematy: Biała księga o przyszłości Europy, ERN czyli szansa na leczenie, Konkurencja w regionach, EBI: prawie 4,5 mld euro dla Polski, Semestr europejski: pakiet zimowy, Raport o polskiej gospodarce, Łatwiej w globalnym handlu, Szybciej z Warszawy do Lublina, Parlament za CETA, Polska upomniana za brak przepisów, Gospodarka w fazie wzrostu, Miliard w mobilność, W podróż z ulubionym serialem, Europejski Korpus Solidarności – konsultacje. Ponadto, zamieściliśmy informacje o także o aktualnie trwających konkursach ogłoszonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa Mazowieckiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W Biuletynie można także znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych. Na końcu numeru został zaprezentowany projekt pn. " Zawodowa droga do przyszłości".