Biuletyn Europejski nr 2 (2015)

Biuletyn Europejski nr 2 (2015)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_274_2015_r.pdf
Rozmiar pliku:
507.76 KB
Opis:
W tym numerze Biuletynu zaprezentowano aktualności dotyczące Unii Europejskiej, artykuły na następujące tematy: Sprawiedliwe podatki w UE, Zielona księga unii rynków kapitałowych, Barnier doradcą ds. bezpieczeństwa, Inteligentny rozwój regionów, Nowe Regionalne Programy Operacyjne przyjęte, 112: Kiedy Twoje auto wezwie pomoc?, Zrównoważony świat, Gospodarka UE odżywa, Większa przejrzystość w KE, Miliard euro dla młodych bezrobotnych. Ponadto, zamieściliśmy informacje o Europejskim Roku na rzecz Rozwoju, a także o aktualnie trwających konkursach ogłoszonych przez m.in. Biura Programów Kreatywna Europa oraz Władzę Wdrażającą Programy Europejskie. Można w nim znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych. Na końcu numeru został zaprezentowany projekt pt.: Certyfikuj swoje kompetencje.