Biuletyn Europejski nr 1 (2018)

Biuletyn Europejski nr 1 (2018)
Nazwa pliku:
biuletyn_europejski_nr_11092018_r.pdf
Rozmiar pliku:
130.68 KB
Opis:
W tym numerze zaprezentowano aktualności dotyczące działalności Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, Unii Europejskiej, a także artykuły na następujące tematy: Priorytety na Nowy Rok, EUtobusy w Warszawie, Plastik do ponownego wykorzystania, Spotkanie Juncker-Morawiecki, Unia bankowa: zagrożone kredyty, Ochrona danych prawem podstawowym, Handel wspiera prawa człowieka, UE wyróżniona za zasługi dla polskiego przemysłu, VAT w nowym wydaniu, Nieprzejrzyste przetargi na obronność, Mniej hejtu w sieci, Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, Edukacja, która ratuje życie, Superkomputery dla Europy. W Biuletynie można także znaleźć oferty instytucji i organizacji poszukujących partnerów do wspólnej realizacji konferencji i projektów międzynarodowych, a także informacje na temat warsztatów i szkoleń. W najnowszym numerze biuletynu zawarliśmy informację dotyczącą ogłoszonych konkursów w Regionalnym Programie Województwa Mazowieckiego 2012-2020. Ten numer kończą informacje dotyczące działań realizowanych przez miasto st. Warszawę przy wsparciu funduszy europejskich.