Konkurs plastyczny „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej” PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA PRAC

opublikowano: Czwartek, 09 Maja 2019 - 12:06, kgano

PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA PRAC. Prace należy przesyłać w terminie do 31 maja 2019 roku.

UWAGA PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA PRAC. Prace nalezy przesłać do 31 maja 2019 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do 11 czerwca 2019 roku. W załączniku regulamin ze zmianami.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy zaprasza uczniów szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego do udziału w konkursie plastycznym „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

Konkurs plastyczny ma na celu zobrazowanie 15-letniej obecności Polski w Unii Europejskiej, ukazanie korzyści z członkostwa w strukturach UE, podkreślenie wspólnych wartości i celów oraz pobudzenie dyskusji o przyszłości Europejczyków.

A Ty jak świętujesz 15-tą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej? Planujesz coś szczególnego? A może masz jakieś inspirujące pomysły jeśli chodzi o formę świętowania?

Prace plastyczne powinny zostać wykonane w formie rysunku lub malunku, przy użyciu jednej
z następujących technik plastycznych: kredki, pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki lub grafika. Wymagany format prac to A3.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 oraz klasy 4-8.
Nagrodą główną za zajęcie 1 miejsca w każdej z kategorii wiekowej jest aparat fotograficzny, natomiast autorzy prac, które zajmą odpowiednio 2 i 3 miejsce w każdej kategorii wiekowej otrzymają głośnik przenośny.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać w terminie do 31maja 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy

PKiN, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, XIX piętro, p. 1920

(z dopiskiem „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”)

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, oraz wypełnienie i przesłanie wraz z pracą wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Ponadto, każda praca powinna być podpisana na odwrocie (imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła).

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować telefonicznie pod nr: (22) 443 02 26; (22) 443 07 80 lub pocztą elektroniczną na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

1. 1.
    regulaminu_konkursy_plastycznego_2019_zmiany.pdf
    (plik: regulaminu_konkursy_plastycznego_2019_zmiany.pdf, rozmiar pliku: 618.92 KB)