Dialog Obywatelski "Silne regiony, silna Europa"

opublikowano: Wtorek, 03 Grudnia 2019 - 10:09, kgano

PIEED-Warszawa serdecznie zaprasza na dialog obywatelski "Silne regiony, silna Europa", który odbędzie się 13 grudnia (piątek) o godzinie 11.30 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Dialog Obywatelski "Silne regiony, silna Europa"

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct -Warszawa serdecznie zaprasza na Dialog Obywatelski "Silne regiony, silna Europa", który odbędzie się 13 grudnia 2019 r. (piatek) o godz. 11:30 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, sala nr 136, piętro I.

Udział w dialogu wezmą:

·         Przemysław Kalinka, reprezentant Komisji Europejskiej Dyrekcji ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej;

·         prof. Marta Witkowska, WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego, członek Team Europe;

·         Piotr Maciej Kaczyński, członek Team Europe;

·         przedstawiciele m.st. Warszawy.

Podczas dialogu obywatelskiego eksperci omówią znaczenie polityki regionalnej w kontekście przyszłej perspektywy finansowej oraz przyszłego rozwoju Europy.

Aktualne priorytety nowo wybranej Komisji Europejskiej zostaną zestawione z podejmowanymi działaniami UE dotyczącymi polityki regiopnalnej.

Druga część dialogu obywatelskiego zakłada dyskusje (Q&A, quizy). Zadamy sobie takie pytania jak: czym jest dla nas polityka regionalna, czy jest ona widoczna w aktualnych priorytetach KE, czy warto inwestować w regiony. Co więcej, postaramy się zaproponować/wypracować nowe rozwiązania/działania dotyczące rozwoju polityki regionalnej w naszej społeczności.

Zapraszamy serdecznie do udziału.
Zapisy pod adresem europedirect-warszawa@um.warszawa.pl